E-shop, internetový prodej, vchodové, vnitřní a euro dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Proč si koupit dveře právě od nás?                 

Výrobce našich dveří se zabývá výrobou již více než 17 let a je prověřen náročným rakouským a německým trhem.

Celou dobu totiž dveře hlavně vyvážel do západní Evropy. Vzhledem k tomu, že před několika lety rozšiřoval výrobu, rozhodl se prodávat i v Čechách. Protože je majitel této firmy velmi poctivý a naplno se věnuje výrobě a ostatním věcem s tím spojeným, nemá již dost času, aby se kompletně postaral i o veškerý prodej svých výrobků. Proto vznikla počátkem roku 2008 naše spolupráce. Naší společnou snahou je vyrobit a dodat dveře ke konečnému zákazníkovi co nejlevněji. A proto tedy „dveře za hubičku".

Velmi nízké ceny za kvalitní výrobky, což si můžeme dovolit díky vyšší sériové výrobě.

Náš výrobce se musel naučit vyrábět nejen kvalitně, ale hlavně maximálně snížit náklady na výrobu právě proto, aby byl schopen dlouhodobě uspět na německém, rakouském a nizozemském trhu. Kromě toho vyrábí ve velkých sériích, což výrobu ještě zlevňuje. Konečnou cenu dveří ovlivňuje i cena dopravy. Děláme vše proto, abychom Vám dopravné nemuseli účtovat.

Procento reklamací je pod 0,4 %

 V tomto čísle je zahrnuto i poškození při přepravě nebo nejasný důvod.

Kvalitní dřevěné dveře z masivu.

Pokud za srovnatelně nízkou cenu můžete mít dveře dřevěné, není co řešit. Jejich životnost je oproti různým „dýhám" nesrovnatelně delší. A mimo to: používáme výhradně český nezávadný materiál.

 

Jak to vlastně vzniklo...

Veškeré současné aktivity firmy vznikly vlastně náhodou, které se muselo trochu napomoci... Setkali jsme se. Moravský výrobce dveří, který hledal odbyt pro své výrobky, neboť zrovna rozšiřoval výrobu, a já na končící mateřské dovolené.  Rozhodla jsem se využít své téměř desetileté prodejní zkušenosti, zejména z oblasti přímého prodeje a telemarketingu. Lákala mě představa jednání s developery, obchodníky, stavebními firmami i konečnými odběrateli. Vždy jsem totiž chtěla prodávat kvalitní výrobky za dobrou cenu a v tomto případě je to cena dokonce pohádková!!! Prostě jsem nedokázala odolat. Věřím, že našim kvalitním výrobkům za hubičku neodoláte ani vy....

Děkuji za přízeň všem našim zákazníkům. Dlouhodobě mě nejvíce těší statistiky, z nichž vyplývá, že na naše stránky chodí 20% návštěvníků z doporučení. Vědí, že prostě chtějí koupit dveře a zárubně tam, kde je koupili jejich známí a proto nehledají, ale rovnou zadají www.dverezahubicku.cz.

Děkujeme :-)

S úctou a pokorou, Irena Drozenová

podzim 2008